Startujeme týden plný her a zábavy

Týden plný her a zábavy

První týden v červnu patří zcela jistě dětem a tomu jsme se snažili přizpůsobit i celý program týdne – tak, aby děti mohly zažívat netradiční a pestré dny v podobě oslav, drobných dárků a překvapení, zábavných aktivit, návštěv zajímavých míst a samozřejmě nezbytného nalezení pokladu.

První červen je svátkem všech dětí a v tento den si slavnostně vyzdobíme nejen naši školku, ale i nás samotné 🙂 . Už si chystáme masky, takže proměna školky v pohádkovou říši je neodvratitelná – těšíme se na to množství nejrůznějších zvířat, princezen, pirátů a jiných pohádkových bytostí. Pro děti chystáme řadu zábavných aktivit a milých překvapení. Nechceme toho předem moc prozrazovat, skutečnost pak uvidíte na našich fotografiích 🙂 .

Ve středu se s dětmi vydáme na zámek, kde si kromě prostor zámku prohlídneme i výstavu technických hraček – „Hračky malých stavitelů a vynálezců.“

Čtvrtek se opět ponese v duchu zázraků a pohádek, pohádkových postav a tvorů, dětí celého světa. A do všech těchto světů nás zavede naše úžasná paní knihovnice Věrka Hradilová, která dokáže svým poutavým vyprávěním a vždy skvěle nachystaným programem děti doslova strhnout a nadchnout.

Konec týdne bude patřit hledání pokladu. S dětmi se rozdělíme do skupin a vyznačenou stezkou budeme postupovat za pokladem. Nebude to ale jednoduché! Tohle bude totiž cesta pro skutečné dobrodruhy – cestou nás bude čekat řada nástrah a nejrůznějších úkolů …a poklad? Ten bude (jak už to tak bývá) někde schovaný a děti ho budou muset najít. Tak nám držte palce! 🙂