Autoškolka MŠ Sluníčko

Návštěva dopravního hřiště v Uhelné

Dnes se naše třída Motýlků doplněná o některé starší děti ze třídy Berušek vydala do Uhelné, kde pro nás instruktoři z Dopravního hřiště EU připravili zážitkový program zaměřený na dopravu. Nejprve jsme si společně s „pány policisty“ zopakovali základní pravidla silničního provozu a některé dopravní značky a poté jsme se již nechali unášet cestovatelským duchem. Proháněli jsme se na čtyřkolkách i v kabrioletech, procházeli jsme se v pěší zóně. Naši radost z jízdy nezkazili ani „přísní policisté – děti“, kteří svědomitě hlídali dodržování dopravních pravidel. Někteří si za své přestupky vysloužili „pokutu“, ale našlo se několik šikulek, které dokázaly projet celou trasu bez ztráty jediného bodu!😀 Nakonec si všechny děti přece jen vysloužily pochvalu a za všechny paní učitelky můžu říci, že jsme pyšné, kolik skvělých a opatrných „řidičů“ ve školce máme…🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *