Pohádkový Den dětí ve školce

Den Dětí 2022

Den dětí je dnem plným her, soutěží a sladkostí. V tento den se naše školka změnila v bájnou pohádkovou zemi, kde vládnou pohádkové bytosti a děti zažívají spoustu zábavy a nevšedních dobrodružství. Ve školce se objevili víly, skřítci, princezny, veselá zvířátka a také mnoho postaviček z kreslených pohádek. Plnili jsme s dětmi nejrůznější aktivity a úkoly – například jsme Makové panence navlékali korálky, u Pata a Mata jsme museli zatloukat hřebíky, u Boba a Bobka jsme se trefovali do klobouku, se Spongebobem děti stavěly komíny z houbiček, hledali jsme cestu krtečkovým bludištěm, lovili jsme rybičky,…

Navíc jsme pro MŠ Sluníčko objednali i sluníčkové počasí (ze známosti od naší školkové čarodějnice 😊).

Na bublinové party jsme pak zkoušeli vyfouknout ty největší megabubliny a také jsme si zatančili na pohádkové diskotéce.

A co bylo to nejlepší nakonec? Hromada nanuků, které děti uvítaly s velkým jásotem.

Více najdete v naší fotogalerii, kde uvidíte všechny pohádkové bytosti v naší kouzelné školce.