Co se děje v naší školce

MYSLIVCI VE ŠKOLCE – 15. 9. 2021

MYSLIVCI VE ŠKOLCE – 15. 9. 2021
Ve středu 15. září přijdou do naší školky myslivci! Děti se tak mohou těšit na pestré dopoledne plné zajímavého vyprávění a ukázek loveckých trofejí. A kdo bude chtít, může v tento den přijít do školky jako myslivec v zeleném 😉🦆🦊🐻

Přečíst více »
Prázdninový provoz MŠ Sluníčko 2021

Prázdninový provoz MŠ Sluníčko

Mateřská škola Sluníčko bude mít v průběhu letních prázdnin v červenci zavřeno, otevřeno bude až od pondělí 2. srpna. Děti zaměstnaných rodičů mohou v červenci (po předchozím nahlášení) navštěvovat MŠ Polská.

Přečíst více »
Pasování předškoláků MŠ Sluníčko

Pasování předškoláků

Poslední rok docházky dětí ve školce bývá završen jejich slavnostním pasováním na školáky. Je to ocenění jejich přípravy na velký krok, kterým je vstup do základní školy.

Přečíst více »

Výlet do Račího údolí

Pestrý den plný pohybu, her a radostných zážitků – tak by se dal ve zkratce charakterizovat náš dnešní celodenní výlet, kterého se účastnily všechny třídy naší školky. Počasí se vydařilo a indiánské dobrodružství mohlo začít…

Přečíst více »
Focení ve školce 2021

Focení ve školce

V pondělí 14.6. bude v naší školce probíhat focení dětí. Děti budou foceny na třídní foto (velikost fotografie 15×20 cm) a budete-li mít zájem, můžete si objednat i samostatné nafocení Vašeho dítěte.
Zhotovení fotografií je vázáno na jejich uhrazení do konce tohoto týdne.

Přečíst více »
Týden plný her a zábavy

Týden plný her a zábavy

První týden v červnu patří zcela jistě dětem a tomu jsme se snažili přizpůsobit i celý program týdne – tak, aby děti mohly zažívat netradiční a pestré dny v podobě oslav, drobných dárků a překvapení, zábavných aktivit, návštěv zajímavých míst a samozřejmě nezbytného nalezení pokladu.

Přečíst více »
Hurrá nový web

Nový web

Díky vládnímu omezení provozu školky a nutnosti distančního vzdělávání jsme se pustili do tvorby nového webu a facebookových stránek. Fotografování, úprava obrázků, příprava textů a vlastní struktura a tvorba stránek – to vše zabralo nějaký čas, ale výsledek je podle nás skvělý.

Přečíst více »

Rychlý kontakt