Papoušci ve školce

Papoušci MŠ Sluníčko

Dnes se naše školka proměnila v království, ale ne jen tak ledajaké, přímo v Království papoušků.🦜 Přijeli k nám totiž ti nejšikovnější papoušci v republice, kteří dětem ukázali různé triky, čím se rádi krmí, jak dokáží rozlousknout velký ořech a ještě mnohem víc.

Papoušci jsou fascinující tvorové, kteří jsou schopni naučit se mnoho slov a chování. Není tedy divu, že mnoho lidí má papoušky jako domácí mazlíčky. Co se týče dětí, papoušci mohou být skvělými společníky a přáteli, ale je důležité vědět, jak s nimi zacházet.

V případě správného zacházení a vztahu mezi dítětem a papouškem může být tato interakce pro oba velmi přínosná. Děti mohou naučit cenné lekce o zodpovědnosti a péči o zvířata, a může být skvělým společníkem pro děti, které si užívají jeho chování a komunikaci.

 

Jestli jste zvědaví, koukněte se do naší galerie…😉

Rychlý kontakt