Pozvání k zápisu

Zápis do MŠ SLuníčko pro rok 2023/2024

Mateřská škola Sluníčko Vás srdečně zve k zápisu Vašich dětí do naší školky.  Jsme škola s dlouholetou tradicí a s týmem zkušených pedagogů, kteří se věnují individuálnímu přístupu ke každému dítěti.

U nás se Vaše dítě bude učit a hrát si v přátelském a podnětném prostředí, které ho bude podporovat v jeho rozvoji a přípravě na další vzdělávání. Nabízíme kreativní a interaktivní vzdělávání, které bude Vaše dítě bavit a pomůže mu rozvíjet jeho dovednosti.

Přijďte se s námi setkat a prohlédnout si naše prostředí, aby Vaše dítě mohlo začít svou vzdělávací cestu v bezpečném a podporujícím prostředí. Zápisy jsou otevřené pro děti ve věku od 2 let do 6 let. Těšíme se na Vás a Vaše děti.

Tým MŠ Sluníčko

Pozvánka k zápu do MŠ SLuníčko pro rok

Rychlý kontakt