Sportování dětí v tělocvičně ZŠ

Sportování Sluníčka v tělocvičně ZŠ

Cvičení pro děti ze školky je velmi důležité pro jejich fyzický a motorický vývoj. Tělocvična je ideálním místem pro tyto aktivity, protože poskytuje dětem dostatek prostoru pro pohyb a hravou zábavu, zatímco se učí nové dovednosti a zlepšují své zdraví.

Paní učitelky připravují zásobník vhodného cvičení a her podle věku a schopnosti dětí. Tak jsou děti povzbuzovány k pohybu a aktivitám, které jsou pro ně vhodné. To může zahrnovat skákání, plazení, běhání a hry s míčem.

Tyto aktivity pomáhají dětem zlepšit své zdraví a rozvíjet koordinační schopnosti. Mezi velmi oblíbené patří týmové hry a překážky, které jsou zábavné, zlepšují komunikaci mezi dětmi a zároveň rozvíjí koordinační schopnosti.

V tělocvičně se každý týden pravidelně střídají děti z oddělení Motýlku a Berušek. Tak se podívejte, jak si to děti užily…  😍⛹️‍♀️⛹️‍♂️🧘‍♀️🧘😀

Rychlý kontakt