Vánoce ve školce

Vánoce ve školce MŠ Sluníčko 2022

Dvojnásobné Vánoce ve Sluníčku

Vánoce jsou pro děti jedním z nejkrásnějších a nejuznávanějších svátků v roce. Pro mnoho dětí je to doba plná očekávání, radosti a naděje. V průběhu adventního období si děti ve školce vyráběly různé vánoční ozdoby a dekorace. Snažili se tvořivě využít různé materiály a podle svých představ zdobit vánoční stromeček, okna, dveře a další prostory ve školce. Také se učily vánoční koledy a básničky.

Pro děti jsou Vánoce nejen časem radosti a zábavy, ale také příležitostí k rozvoji sociálních dovedností a k posilování vztahů s ostatními dětmi a dospělými. Díky Vánocům se děti učí být štědré a pomáhat druhým.

A protože naše školka je plná jen samých hodných dětí, zavítal i k nám Ježíšek s plnou náručí dárků.🎁🎁 A jak jsme si vánoční den užili? Čekání na Ježíška jsme si zkrátili sněhovými radovánkami na školní zahradě, zpíváním koled a pak už jsme se nedočkavě vrhli na rozbalování dárků…😇

V naší školce se Ježíškovi tak líbilo, že k nám přišel i podruhé po Vánocích. Aby nepřišly zkrátka ani ty děti, které byly před Vánoci nemocné… 😉

Rychlý kontakt